Підтримати Фонд Реалізації ідей!

 • Благодійний фонд Реалізації ідей – молода організація, ми будемо вдячні за підтримку нашої статутної діяльності. Наша місія та мета – підвищення економічного, соціального, інтелектуального та інноваційного рівня суспільства та розбудова процвітаючої України! Тому кожна гривня – це ваш вклад в досягнення суспільної цілі! Підтримайте нашу статутну діяльність або наші проекти – у вас є можливість надати благодійний внесок для БО БФ Реалізації ідей за реквізитами:
  АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
  ЄДРПОУ 42148104
  Код банку 300711
  Поточний рахунок
  UA40 300711 00000 26000052654584
  Призначення благодійний внесок.

Подайте свій проект!

 • У вас є ідея створення або розширення власного бізнесу, є проект з вирішення соціальних проблем, або цікава інноваційна та креативна ідея – запрошуємо долучитися до нашого БФ Реалізації ідей, надати попередню заявку про ваш проект та отримати можливість фінансування (подати заявку на грант, збір коштів через краудфандинг, збір благодійних пожертв, або іншу допомогу).
  НАШІ ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ: соціальні проекти, малий та середній бізнес, сільське господарство, енергозбереження та зелена енергетика, інновації та ІТ проекти. Давайте змінювати життя в Україні разом!

Будуймо наше майбутнє разом!

Долучитися